O nas

administracja nieruchomości Kraków

Kamienica przy ul. Józefa

Prezes Zarządu Budynków A.S. Sp. z o.o. Jan Polonek zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami od 1974 roku. Do roku 1979 zajmował się administracją obiektami państwowymi. W roku 1996 przejął również zarządzanie kamienicami prywatnymi. Od roku 2001 zarządzał także wspólnotą mieszkaniową.  Od 2004 roku prowadził Administrację Budynków A.S., która w roku 2014 została przekształcona w Spółkę Zarząd Budynków A.S. Sp. z o.o..

Wykształcenie techniczne i budowlane Prezesa, a także jego wieloletnie doświadczenie jako biegłego sądowego w sprawach dotyczących stolarstwa budowlanego sprawia, że nieruchomości zarządzane przez Spółkę są wyjątkowo zadbane, a negocjacje z firmami budowlanymi zawsze przebiegają na korzyść właścicieli nieruchomości.

Obecnie Spółka zatrudnia młodych, pełnych energii pracowników, którym leży na sercu zadowolenie klienta i troska o powierzone nieruchomości. W ramach podnoszenia jakości świadczonych usług Spółka zatrudnia osoby z licencją Zarządcy Nieruchomości.

Staramy się obniżać koszty utrzymania nieruchomości bez uszczerbku dla kondycji budynków. Posiadamy ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z wymogami Ustawy.

W zarządzaniu nieruchomościami przydaje się nam wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi firmami: budowlaną, wodno-kanalizacyjną, gazową i elektryczną. Niebagatelna jest również znajomość prawa lokalowego oraz wiedza z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami zawarta w przepisach Ustawy o Własności Lokali, Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami, Ustawy o Prawie Budowlanym.

zarządzanie nieruchomościamizarządzanie nieruchomościami

zarząd przymusowy

zarządzanie budynkami Kraków